DÜNYA'NIN RENKLERİ
Siteden yararlanmak için üye olunuz.
Ya da giriş yapınız...

Çocuk mu? Cinsiyeti? Ne zaman?

Aşağa gitmek

Çocuk mu? Cinsiyeti? Ne zaman?

Mesaj tarafından Mavidünya Bir Salı 24 Ocak 2012, 06:40Doğru üreme zamanlarını tespit ederek bebeğinizin cinsiyetini belirleyebileceksiniz!

Aile Planlaması ile doğurganlık zamanınızı tespit edebilecek, bebeğinizin cinsiyet seçimini belirleyebilecek ve hamile kalmayacağınız günleri tespit ederek korumasız ilişkiye girmenize de yardımcı olacaktır.

Birçok zaman hormonel değişikliklerden, yediklerimizden, içtiklerimizden, teknolojinin ve yaşam şartlarının getirdikleri ile bağlantılı olarak regl düzensizliği yaşanmaktadır. Yumurtlama döneminin doğru tespit edilememesi sonucunda doğurganlık olmamaktadır.

İlk olarak 1969 yılında bir İspanyol jinekologu olan Dr. Biel Cassals tükürüğün kristalleşmesini inceleme başladı. Barcelona Tıp Kuruluna yaptığı sunuş regl dönemi esnasındaki hormon değişimi ve tükürüğün kristalleşmesi arasındaki ilişki üzerineydi ve tükürüğün eğrelti otu (ÜREME ZAMANI) şeklini almasının, sörvikal sıvıdaki arborlaşma ile aynı görüntüde olduğunu gösterdi. Buda ne zaman çocuk yapmalıyız ve cinsiyet belirlenebilir mi sorusunun cevabıydı aslında.
Roma Üniversitesi, La Sapienza'da 1994 yılında Profesör Galati tarafından yönetilen bir tim, tükürükteki eğrelti otumsu (Üreme Zamanı) tespit etmek için 328 kadına "Doğurganlık Testi" cep mikroskobuyla gerçek ovülasyonu kontrol ederek daha ileri giden bir araştırma yaptı.
Bonie Family Planning ile yapılan araştırmanın sonucu ile %98 bir başarı elde edildi.

onie Family Planning, CE sertifikasına sahiptir ve Sağlık Bakanlığı tarafından Tıbbı Cihaz olarak kabul edilmiştir.

İstanbul Üniversitesi Biyomedikal ve Klinik Mühendisliği birimince hazırlanan raporda Bonie Family Planning, kadınlarda yumurtlama döneminin tükürük yolu ile tespit edilmesi için kullanılmaktadır. Tükürük optik kısım yerine yerleştirelerek tekrar tabanda bulunan ışık butonuna basılarak lens üzerinden oluşan şekle göre kadının yumurtlama periyodu tahmin edilmektedir." raporunu vermiştir.


Bonie Family Plannig üreme zamanlarını size göstererek bebeğinizin cinsiyetini de belirlemenize de yardımcı olacaktır.

Kolombiya Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Shettles araştırmasının sonunda: "X kromozomları kız çocuğunu yapan genetik materyali yumurtaya taşır, daha büyük, kuvvetli ve yavaştırlar. Y kromozomları erkek çocuğu yapan genetik materyali taşırlar, küçük, zayıf ve hızlıdırlar. Yumurtlamadan Smart Fertilite (Üreme Olabilir) zamanın da ilişkiye girerseniz kız olmasına yardımcı olacaktır. Yumurtlama zamanına yakın bir dönemde Fertilite (Üreme Zamanı) zamanında ilişkiye girerseniz erkek bebek olmasına yardımcı olacaktır." demiştir.


Distribütör Firma sahte ürün uyarısında bulunarak: "Ürünü Türkiye'ye getirdikten sonra bir çok sahtemiz ve taklitlerimiz piyasaya çıkmıştır. Bonie Family Planning tek yetkili Türkiye Distribütörü Alka GRUP'tur ve hiç bir bayimiz yoktur." şeklinde açıklama yapmıştır.

Milliyet.

_________________
Dünyayı Seviyorum!

avatar
Mavidünya
Admin

Mesaj Sayısı : 985
Kayıt tarihi : 19/09/11
Nerden : Mavi Dünya'dan

http://mavi-dunyam.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz